Taisyklės

Mes Jums labai dėkojame, kad domitės mūsų prekėmis patiems mažiausiems  žmogučiams...

Mes stengiamės patarti, pasiūlyti ir aprūpinti Jūsų vaikučius geriausiomis prekėmis mažiausiomis kainomis. Tai leidžia mūsų patirtis ir prekių įvairovė. Dauguma  prekių pas mus atkeliauja tiesiogiai iš gamintojų !
Taip pat mes Jums galime pasiūlyti prekių, kurių netalpiname VAIKUTIS internetiniame puslapyje, bet jos yra parduodamos mūsų fizinėse parduotuvėse.  
Jei manote, kad prekė per brangi ar planavote išleisti mažiau pinigėlių - derėkitės!

TAISYKLĖS

www.vaikutis.lt  taisyklės apibrėžiančios pirkimo sutarties sudarymą bei šalių įsipareigojimus

1. Bendrosios nuostatos

2. Pardavėjo teisės

3. Pardavėjo pareigos

4. Pirkėjo teisės

5. Pirkėjo pareigos

6. Bendra Atsakomybė

7. Informacijos siuntimas

8. Nuolaidų taikymas 

9. Baigiamosios nuostatos

Pirkėjas, manantis, kad buvo pažeistos jo teisės, turi ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo pažeidimo dienos raštu kreiptis į Pardavėją ir išdėstyti savo reikalavimus. Pardavėjas privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nemokamai išnagrinėti prašymą ir pateikti išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jei problemos išspręsti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantį subjektą (Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) .

Kilusius ginčus dėl internetu įsigytų prekių, pirkėjui iš ES, galima spręsti per Elektroninę ginčų sprendimo (EGS) platformą, kuri prieinama adresu   http://ec.europa.eu/odr/.

11Informaciją apie buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų pridavimo galimybes rasite              čia.

10 Kopijuoti, dauginti bei platinti tinklalapyje skelbiamą informaciją galima tik gavus raštišką UAB "VAIKUTIS" sutikimą.
    Kopijuodami, cituodami ar kitaip platindami tinklalapyje skelbiamą turinį Jūs turite gauti mūsų sutikimą
    ir įdėti  į šaltinį mūsų nuorodą www.vaikutis.lt