-20 % ŽAISLAMS -20 % RŪBAMS -20 % KEPURĖMS -20 % PIRŠTINĖMS -20 % AVALYNEI -20 % MAITINIMO PREKĖMS (Užsakymų sąskaitas apmokėjimui perskaičiuosime su nuolaida.). Visose "VAIKUTIS" parduotuvėse aptarnaujami prirkėjai tik su GP.
Titulinis > DOVANŲ IDĖJOS > Silikoniniai aksesuarai > BRIKIS silikoninis vėrinys mamai "Classic" >
Prekių kategorijos
Katalogas

BRIKIS silikoninis vėrinys mamai "Classic"

  • BRIKIS silikoninis vėrinys mamai  "Classic"
Kaina: 14.50€
Prekės kodas: classic turkis
Į krepšelį
Radai šią prekę kitoje el.parduotuvėje pigiau?
Derėkis
Mokilizingas
Prekės aprašymas

BRIKIS silikoninis vėrinys mamai  "Classic"

BRIKIS – išskirtinio dizaino rankų darbo papuošalai ir kramtukai vaikams bei suaugusiems iš silikono. Kiekvienas gaminys suvertas asmeniškai prekės pardavėjo, atsakingai ir tik iš kruopščiai atrinktų medžiagų. BRIKIS sukurtas remiantis asmenine daugiavaikės šeimos patirtimi bei įvertinus daugelio kitų mamyčių ir tėvelių poreikius.

Ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, silikoniniai papuošalai šiuo metu yra puikus pasirinkimas dėl dizaino galimybių bei tvirtumo, paprastos priežiūros ir prieinamos kainos. Spalvų ir formų įvairovė itin traukia mažylių dėmesį, o minkštas silikonas nepažeidžia dantenų ir mažina diskomfortą dantukų dygimo laikotarpiu.

Gaminiai yra praktiškai išbandyti ir patikrinti, o nuo veiklos pradžios jau daugelis mažylių ir mamyčių yra papuoštos BRIKIO aksesuarais.

Svarbiausia – Saugumas

BRIKIS gaminiai atitinka jiems keliamus ES reikalavimus dėl mechaninių, fizikinių savybių bei cheminių elementų saugumo. Atlikti bandymai ir testavimai mechaniniam bei fizikiniam detalių bei gaminių saugumui patvirtinti. Medžiagos atitinka Žaislų saugos techniniame reglamente numatytas elementų išsiskyrimo iš žaislų ar jų dalių ribines vertes. Visi gaminiai yra higieniški, plaunami šiltu vandeniu su muilu.

Higieniškas, atsparus vandeniui silikoninis vėrinys gali būti naudojamas nepatogumams mažinti dantukų dygimo laikotarpiui, o vyresniai mergaitei kaip alternatyva nagų ar pirštų kramtymui

Stilingas ir praktiškas papuošalas mergaitei

Vėrinys pagamintas iš 100% maistinio silikono

Saugus, stipriau patraukus atsidarantis užsegimas nepažeis kakliuko

Itin tvirta virvelė

Apsaugota papildomais mazgeliais

Vėrinys atsparus vandeniui, plaunamas šiltu vandeniu su muilu

Ilgis apie 72 cm