-20 % ŽAISLAMS -20 % RŪBAMS -20 % KEPURĖMS -20 % PIRŠTINĖMS -20 % AVALYNEI -20 % MAITINIMO PREKĖMS (Užsakymų sąskaitas apmokėjimui perskaičiuosime su nuolaida.). Visose "VAIKUTIS" parduotuvėse aptarnaujami prirkėjai tik su GP.
Titulinis > DOVANŲ IDĖJOS > Silikoniniai aksesuarai > BRIKIS čiulptuko laikiklis mediniu segtuku >
Prekių kategorijos
Katalogas

BRIKIS čiulptuko laikiklis mediniu segtuku

  • BRIKIS  čiulptuko laikiklis mediniu segtuku
Kaina: 13.50€
Prekės kodas: mėlyna
Į krepšelį
Radai šią prekę kitoje el.parduotuvėje pigiau?
Derėkis
Mokilizingas
Prekės aprašymas

BRIKIS  čiulptuko laikiklis mediniu segtuku

BRIKIS – išskirtinio dizaino rankų darbo papuošalai ir kramtukai vaikams bei suaugusiems iš silikono. Kiekvienas gaminys suvertas asmeniškai prekės pardavėjo, atsakingai ir tik iš kruopščiai atrinktų medžiagų. BRIKIS sukurtas remiantis asmenine daugiavaikės šeimos patirtimi bei įvertinus daugelio kitų mamyčių ir tėvelių poreikius.

Ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, silikoniniai papuošalai šiuo metu yra puikus pasirinkimas dėl dizaino galimybių bei tvirtumo, paprastos priežiūros ir prieinamos kainos. Spalvų ir formų įvairovė itin traukia mažylių dėmesį, o minkštas silikonas nepažeidžia dantenų ir mažina diskomfortą dantukų dygimo laikotarpiu.

Gaminiai yra praktiškai išbandyti ir patikrinti, o nuo veiklos pradžios jau daugelis mažylių ir mamyčių yra papuoštos BRIKIO aksesuarais.

Svarbiausia – Saugumas

BRIKIS gaminiai atitinka jiems keliamus ES reikalavimus dėl mechaninių, fizikinių savybių bei cheminių elementų saugumo. Atlikti bandymai ir testavimai mechaniniam bei fizikiniam detalių bei gaminių saugumui patvirtinti. Medžiagos atitinka Žaislų saugos techniniame reglamente numatytas elementų išsiskyrimo iš žaislų ar jų dalių ribines vertes. Visi gaminiai yra higieniški, plaunami šiltu vandeniu su muilu.

Čiulptuko laikiklis - aksesuaras, skirtas apsaugoti čiulptuką nuo nukritimo, tai nėra žaislas. Naudojamas kūdikiams nuo 3 mėn., įsegus segtuką į rūbelį. Medinis segtukas -saugus, atitinkantis EN-71 reikalavimus. Ilgis be segtuko apie 21 cm

.