DĖMESIO! Perkant vežimėlį 3 in 1 kailinis vokelis su vilna tik 5,99€
Titulinis > Garantijos ir grąžinimas >

Garantijos ir grąžinimas

6. Prekių garantijos

6.1. Pardavėjas neatsako už tai, jeigu Parduotuvėje esančios Prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realių šių Prekių savybių dėl Kliento naudojamų ryšio priemonių perteikiamo vaizdo ypatybių.

6.2. Pardavėjas nėra atsakingas už Prekių kokybės pablogėjimą, jei Klientas ar asmenys, kuriems Klientas perdavė Prekes, jas naudojo ne tiems tikslams, kuriems tokios Prekės yra paprastai naudojamos, nesilaikė instrukcijose nurodytų reikalavimų, pažeidė Prekių transportavimo, laikymo, naudojimo ir / ar sandėliavimo taisykles, taip pat, jeigu matomi Prekių įpakavimo ar kiti išoriniai defektai, raštu neaptarti Prekių perdavimo metu ar Prekių kokybės pablogėjimas yra sukeltas Kliento ar kitų asmenų, kuriems Klientas pardavė Prekes, veiksmų.

6.3. Kiekvienai prekei pridedamas garantinis lapas - talonas.

6.4. Visoms parduotuvėje www.vaikutis.lt parduodamoms prekėms suteikiamas prekės garantinis terminas nurodomas sąskaitoje-faktūroje.Priklausomai nuo prekės specifikos, garantija gali būti skirtinga. Dėl prekių remonto garantiniu laikotarpiu kreipkitės į vaikutis.lt. el paštu vaikutis@vaikutis.lt.Būtina pateikti užsakymo numerį,bei sąskaitos-faktūros kopiją.

6.5. Visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į garantinį centrą ir iš jo, apmoka Pirkėjas.

 

9. Prekių grąžinimas

9.1. Grąžinamos tik tos prekės, kurių grąžinimo nereglamentuoja Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217, 18 punktas: "Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba gražinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių netenkinamas įsigijus šiame punkte išvardintas prekes".

9.2.Nenaudota, nepatikusi prekė dėl savo spalvos,komplektacijos,dydžio,funkcijų - savo originalioje pakuotėje gali būti grąžinama per 14 dienų. Apie grąžinimą per 7 dienas informuokite el. paštu vaikutis@vaikutis.lt(Būtina pateikti užsakymo numerį,bei sąskaitos-faktūros kopiją) ir mes susisiekę su jumis aptarsime kaip bus vykdomas grąžinimas.Prekės siuntimo,grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

9.3. Pinigai už grąžintas prekes grąžinami 14 dienų laikotarpyje.

9.4.Atliekant pinigų grąžinimą tarptautiniu bankiniu pavedimu,bankų komisinius mokesčius apmoka klientas.